8. Shadowfax De Winghe

Dit mooie helbruine merrieveulen heeft een zeer vriendelijke uitstraling in een Holsteiner “look” met haar fraaie hals en breed voorhoofd. Ze draaft met veel takt en zet daarbij de hals er mooi op. Ook in galop en stap laat ze niets te wensen over. De elegance van topvererver For Romance in een Holsteiner jasje.

Moederlijn: Moeder Bonny de Winghe is vooral als fokmerrie ingezet en ze is ook de moeder van

  • Adonis De Winghe ( V-Special D ) liep met Amelie Godfroid bij de jonge paarden , metereplaatsen Gesves , Flemalle , St Genesius Rode en Zandhoven
  • Hidalgo De Winghe ( V-Stedinger ) won de regionale wedstrijden bij de zesjarigen met Nick VanLaer SBB cyclys open klasse en werd tweede in de nationale finale, loopt ondertussen op PSG

    niveau. Dit jaar met Kim Van Der Horst reservekampioen in ZZ licht indoor in de regio Utrecht

  • Maximus De Winghe ( V-Quando Quando ) liep met Soumy Verdeyen Niveau 1 met percentagesboven 70% , maar werd dan naar Nederland verkocht.
  • Nirvana De Winghe ( V- Furst Romancier ) staat in opleiding bij Sofie Van Lent –Baetens
  • Caluna De Winghe ( V-Coriano Z ) Springt in Zweden met Stina Lillje op 1.40 m niveau . Bonnye de Winghe komt uit een Franse stam die al sinds eind jaren 60 in België uitgebouwd werden diverse sport en fokkerij paarden heeft gebracht.

Vader: For Romance is vandaag één van de meest gebruikte fokhengsten in Duitsland . Als jonge hengst was For Romance kampioen van de keuring in Oldenburg. Ondertussen heeft hij zich ontpopt tot een veelgevraagde hengst in Oldenburg. Samen met zijn volle broer For Romance II en zijn volle zus Fazina en zijn Halfbroer Feinrich die ook gekeurd is vertegenwoordigt hij als geen ander het moderne mooie Oldenburger dressuurpaard. For Romance beschikt over veel zelfhouding en evenwicht en dit geeft hij ook door aan zijn nakomelingen, zo ook aan de veulens in onze collectie van 2018

Hengst – 06/05/2018 – Bruin
Fokker: Dirk Michiels